• Tekstowa podstrona

• Kompetentni pracownicy, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami mają ogromny wpływ na efektywność pracy. Nie inaczej jest w przypadku nauczycieli. Zmieniają się nasi uczniowie, a wraz z nimi sposoby nauczania i metody rozwiązywania problemów. Mierzymy się z nowymi wyzwaniami i trudnymi sytuacjami. Dlatego dbamy o podnoszenie naszych kompetencji: poszerzamy wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, aby zapewnić naszym uczniom wysoki poziom nauczania. Zdobywamy środki finansowe na doskonalenie zawodowe samodzielnie, aplikując do programu Erasmus+, a szkolenia, które wybieramy są wysoko oceniane przez uczestników z różnych krajów europejskich.

W kwietniu 2024r. rozpoczęliśmy koleją serię szkoleń w ramach Akcji KA122 w ramach programu Erasmus+. Prosimy o zapoznanie się z naszymi celami. Zwracamy uwagę na to, iż stopień realizacji założonych celów decyduje o ocenie projektu i wypłacie pełnego grantu. Wszystkie nasze dotychczasowe projekty otrzymały wysokie oceny i pełne dofinansowanie.

Koordynator projektu- Marzena Wójtowicz