• Ubezpieczenie uczniowskie

Rada Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach informuje, że dokonała wyboru firmy ubezpieczeniowej AL – KAM  Katarzyna Zych z siedzibą w Gorlicach na ul. Korczaka 5 A, tel. 508 256 635.

Przypominamy, że UBEZPIECZENIE NIE JEST OBOWIĄZKOWE!
        Suma ubezpieczenia wynosi 20 000 przy składce 40 zł.
        Szczegółowe informacje znajdują się w zamieszczonych poniżej załącznikach. Osoby zainteresowane  ubezpieczeniem prosimy o złożenie wypełnionej deklaracji wraz z wyżej wymienioną kwotą u wychowawców poszczególnych klas do dnia 21.09.2023r.

informacja_dla_rodzicow_-_obsluga_szkod.pdf

pismo_przewodnie.docx

oferta_UBEZPIECZENIA.pdf

WU-30.06_OWU_Bezpieczna_Szkola_od_01.06.2023.pdf