• Projekty klasy 2f- język angielski

• Klasa 2f, z rozszerzonym językiem angielskim pracowała nad projektami w tym języku przybliżającymi rozmaitą tematykę.

Uczniowie prezentowali parki narodowe lub legendy z całego świata, brytyjską Rodzinę Królewską, historię ruchu Black Lives Matter, historię badań na Marsie oraz program Erasmus+ skierowany do uczniów i studentów krajów UE. Po raz kolejny znajomość języka angielskiego okazała się bramą do poznania świata :-)

Zdjęcia i screeny do galerii przesłały Kamila Sekuła, Jessica Śliwa, Ania Gałuszka, Karolina Michalec, Justyna Hudzik, Kasia Jamro i Patrycja Klimek. Uczniowie pracowali pod opieką mgr Joanny Łopaty.

• Oratorium Pasyjne Pisane Muzyką Gospel

• Nasi uczniowie Patrycja Przybylska, Agnieszka Król, Gabi Dobek, Karolina Grzesiak, Marcelina Jędrzejowska, Urszula Ziomek, Patrycja Rotko, Paweł Jędrzejowski oraz absolwentki Angelika Jędrzejowska i Kornelia Góratowska oraz inni członkowie zespołu TELEO zapraszają na wydarzenie na Facebooku:

ORATORIUM PASYJNE PISANE MUZYKĄ GOSPEL Przeżywając czas Wielkiego Postu, zespół TELEO postanowił pokazać Wam, w jak niezwykły sposób muzyka gospel może stać się narracją najważniejszych dla nas - wierzących wydarzeń, poprzez które Jezus otworzył nam bramy Nieba, oddając za nas Swe życie.