• Kiermasz podręczników

• Informujemy że kiermasz podręczników odbędzie od 29 sierpnia do 31 sierpnia w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz przez cały wrzesień w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy kupujących i sprzedających!

• Komunikat dla ósmoklasistów zakwalifikowanych do I LO

• 19 lipca o godzinie 12.00 zostaną umieszczone, w budynku Szkoły, wyniki rekrutacji (przypominamy, że jest to jedyna wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji).

Od 19 lipca (od godz.12.00) do 25 lipca rodzice uczniów przyjętych do klas pierwszych I LO im. M. Kromera zgodnie z regulaminem rekrutacji, w celu potwierdzenia woli podjęcia nauki przez dziecko, dostarczają:

- wydrukowany wniosek podpisany przez rodzica i kandydata (jeżeli wcześniej tego nie zrobili),

- oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,

- oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty,

- kartę informacyjną ze szkoły podstawowej,

- dwie opisane fotografie (imię i nazwisko, data urodzenia, oddział, do którego został przyjęty kandydat)

- w przypadku laureatów lub finalistów konkursów zaświadczenie o uzyskaniu tytułu.

W przypadku osób, które nie podały we wniosku nr telefonu do kontaktu prosimy o podanie takiego numeru razem ze złożonymi dokumentami – w sytuacji braków w dokumentach itp. jest to najszybszy sposób skontaktowania się w celu ich uzupełnienia.

Ostateczne listy przyjętych do I LO zostaną opublikowane w budynku szkoły 26 lipca do godziny 12.00.

• Drodzy Maturzyści

• Informujemy, że odbiór świadectw maturalnych odbędzie się
            jutro 5 lipca 2022 w godzinach 9:00 do 15:00

sala nr 14 - klasa 3d, 3e, 3f , absolwenci