• Uwaga konkurs!

      Szkolne Koło Naukowe Medyczno-Przyrodnicze ponawia konkurs na logo i nazwę naszego koła.

      W konkursie może wziąć udział każdy uczeń uczęszczający do I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Każdy uczestnik nadsyła jedną nazwę oraz jeden projekt logo. Nazwa powinna być zapisana w formacie: .doc/.docx. Każdy projekt powinien być przedstawiony w wersji elektronicznej. Projekty mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej. Projekty graficzne powinny być zapisane w jednym z następujących formatów: *.psd/*.cdr lub *.jpg w wysokiej rozdzielczości (min. 2000x2000 pikseli), rozmiar plików nie powinien jednakże przekraczać 25MB.

     • Obchody Święta Niepodległości

      W dniu 10 listopada, nasza szkoła uczciła Święto Niepodległości, dołączając do akcji Szkoła do Hymnu. Uczniowie zaśpiewali wspólnie hymn oraz wysłuchali montażu słowno- muzycznego upamiętniającego wydarzenie listopada roku 1918.

      Pamiętajmy że Polska wciąż potrzebuje naszego patriotyzmu. Dziś nie przejawia się on w potrzebie walki i obrony naszego kraju, ale w wypełnianiu obowiązków obywatela, dbaniu o siebie nawzajem, godnego reprezentowania naszego środowiska i kraju w Unii Europejskiej i na świecie.

     • Zajęcia z MChE

      W paźdzerniku bieżącego roku rozpoczeła się kolejna, 3 już edycja zajęć Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z fizyką, chemią i biologią. Na pierwszych zajęciach został im przedstawiony progam zajęć.

      Małopolska Chmura Edukacyjna to projekt realizowany przez Powiat Gorlicki przy wsparciu Unii Europejskiej.

  • Partnerzy

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Galeria zdjęć

    brak danych