• Uwaga konkurs!

Szkolne Koło Naukowe Medyczno-Przyrodnicze ponawia konkurs na logo i nazwę naszego koła.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń uczęszczający do I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Każdy uczestnik nadsyła jedną nazwę oraz jeden projekt logo. Nazwa powinna być zapisana w formacie: .doc/.docx. Każdy projekt powinien być przedstawiony w wersji elektronicznej. Projekty mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej. Projekty graficzne powinny być zapisane w jednym z następujących formatów: *.psd/*.cdr lub *.jpg w wysokiej rozdzielczości (min. 2000x2000 pikseli), rozmiar plików nie powinien jednakże przekraczać 25MB.

• Obchody Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada, nasza szkoła uczciła Święto Niepodległości, dołączając do akcji Szkoła do Hymnu. Uczniowie zaśpiewali wspólnie hymn oraz wysłuchali montażu słowno- muzycznego upamiętniającego wydarzenie listopada roku 1918.

Pamiętajmy że Polska wciąż potrzebuje naszego patriotyzmu. Dziś nie przejawia się on w potrzebie walki i obrony naszego kraju, ale w wypełnianiu obowiązków obywatela, dbaniu o siebie nawzajem, godnego reprezentowania naszego środowiska i kraju w Unii Europejskiej i na świecie.

• Zajęcia z MChE

W paźdzerniku bieżącego roku rozpoczeła się kolejna, 3 już edycja zajęć Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z fizyką, chemią i biologią. Na pierwszych zajęciach został im przedstawiony progam zajęć.

Małopolska Chmura Edukacyjna to projekt realizowany przez Powiat Gorlicki przy wsparciu Unii Europejskiej.

• Partnerzy